Apartmány v Donovaloch

Potrebujete ubytovanie v Donovaloch vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov v Donovaloch. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
Zoradiť podľa:


26 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 26 «« « 1 2 

21. Apartmany Safran - Mammut a Yetti Donovaly 

Foto: Apartmany Safran - Mammut a Yetti Donovaly
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmány Šafran - Mammut a Yetti Donovaly sa nachádzajú na najvyššom poschodí apartmánového domu Šafran na Donovaloch, priamo pri lyžiarskom stredisku Park Snow. Lanovka Telemix Nová hoľa je vzdialená 20 metrov.

Izby

Apartmán s 2 spálňami a s balkónom
osôb61 - 125 EUR za noc
2-spálňový apartmán s 2 balkónmi
osôb61 - 145 EUR za noc

22. Panorama Donovaly 

Foto: Panorama Donovaly
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Ubytovacie zariadenie Panorama Donovaly sa nachádza v obci Donovaly v Banskobystrickom kraji, 700 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a necelý 1 km od zjazdoviek tohto strediska. Na mieste môžete využívať terasu.


23. Apartment Magura 29 

Foto: Apartment Magura 29
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
85 %

Ubytovanie Apartment Magura 29 s priamym prístupom na zjazdovky ponúka ubytovanie na Donovaloch s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie je situované v budove z roku 2003 a je vzdialené 1,4 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.


24. Apartment Maat 

Foto: Apartment Maat
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
94 %

Toto rodinné ubytovanie s 2 apartmánmi je obklopené národným parkom Nízke Tatry a nachádza sa v lyžiarskom areáli Donovaly. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko zdarma a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


25. Rezort Gothal Chalupy StarStarStar

Foto: Rezort Gothal Chalupy
Izieb: 22
Hodnotenie hostí
87 %

Gothal Chalupy ponúka ubytovanie v multifunkčnom areáli s rôznymi športovými a relaxačnými aktivitami, ktoré sú k dispozícii v susednom vodnom svete.


26. Panorama Apartman 31A 

Foto: Panorama Apartman 31A
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Ubytovacie zariadenie Panorama Apartman 31A ponúka ubytovanie s kuchyňou v Donovaloch, 700 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a necelý 1 km od strediska Donovaly (Park Snow).


26 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 26 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: